O restauraci

O nás

Říčanský longál je stylová restaurace nabízející výhled přímo na ledovou plochu Merkur Ice Areny. Pohostí až 130 návštěvníků, na své si přijdou jak ortodoxní nekuřáci, tak vyznavači tabáku, pro které máme připravenou kuřáckou letní zahrádku s kapacitou 70 míst. Bude nám potěšením zařídit Vaši svatební hostinu, firemní večírek či rodinnou oslavu.

Otevřeno pro Vás máme 364 dnů v roce

Neděle až Čtvrtek – od 11:00 do 23:00
Pátek a Sobota – od 11:00 do 24:00

O pivu

 

Říčanský longál čepuje nepasterizovaný plzeňský ležák, ošetřený pomocí nejmodernějších tankových technologií. Pivo je stáčeno z cisterny do dvouplášťových , samochladících tanků, umístěných přímo ve výčepu restaurace. Zde je uchováváno v absolutně sterilním prostředí až do svého načepování. K našim zákazníkům se tedy dostává v té nejlepší kvalitě, jakou je schopen český trh nabídnout a jaká doposud v Říčanech a okolí chyběla. Podobných parametrů dosahuje naše sesterská restaurace Mnichovická krčma. Pokud si pivo raději vychutnáváte v domácím prostředí, máme pro Vás připravené originální láhve, do kterých Vám pivo načepujeme, tedy máme i pivo ,,to go“ za zvýhodněnou cenu.

 

O jídle

Vaříme pro Vás s láskou a nadšením v moderně vybavené kuchyni. Zaměřujeme se na čerstvé suroviny od pečlivě vybraných dodavatelů. Každé jídlo od knedlíku přes steak po dezert kompletně projde rukami našich kuchařů.

Prostory restaurace